Liftingu protseduur Bio-tselluloos maskiga

Programm on välja mõeldud liftingu tugevdamiseks ja ealiste muutuste profülaktikaks.

Näited: – vananenud, närtsinud nahk, – naha elastsuse vähenemine, – sügavad näo, – kaela, – dekoltee kortsud, näokontuuri – ja ovaali rike, – naha veepuudulikkus ja kuivus, ptoos.

Naha tüüp: – küps, ealiste muutustega nahk.

Vanus: 35+

Väsimus, stress, väga kiire elustiil, elukeskkonna mõju – tegurid, mis kiirendavad naha vananemise. Meie nahk peegeldab meie elustiili, kannatab stresside mõjust ja igapäevastest muredest. Dr. Christine Shrammek kosmeetika taastab 5 olulist naha funktsiooni ja naha loomulikke mehhanismide tööd, ennetab ealiste muutuste nähtusi. Unikaalsed aktiivsed kompleksid, mis sisaldavad peptiide, bioflavonoide kooskõlas õige aminohapete, vitamiine, ja teiste mikroelementide sisaldusega, see kõik on suunatud ealiste muutustega võitlemiseks. Anti-vanuseline liin on loodud patenteeritud peptiidi kompleksi Matrixil 3000 baasil.

Protseduuris kasutatakse Bio-tselluloos maski – leevendab nähtavaid naha närtsimise nähtusi, naturaalsed maski kiud aitavad sügavale nahasse sattumisele kaasa, kollageen, parendab nahaelastust, silendab, küllastab ja osutab jahutusefekti nahal. Otsekohe on näha tulemust pärast protseduuri.

Protseduur lõpeb näomassaažiga.

Tulemus: nahk, mis särab noorusega ja iluga, läikiv effekt, nahk muutub siidiselt siledaks ja pehmeks, kortsude sügavus väheneb, nahk näeb välja terveks ja värskeks.

Soovitav kurss: 4 protseduuri perioodilisusega 1 kord nädalas

Toetavad protseduurid: 1-2 korda kuus

Kestvus: 90 Min. – 50 EUR