Dr. med. Christine Schrammek Kosmetik

 

GREEN PEEL® Herbal Peeling
Originaal meetod loodud Dr. med. Christine Schrammek-Drusio poolt.

Juba 60 aastat tagasi, kosmeetik Christine Schrammek viis läbi koorimismeetodeid erinevate naha probleemide lahendamiseks. Rohkem kui 20 aastat tagasi, tema tüütar, dermatoloog ja allergoloog Dr. med. Christine Schrammek-Drusio võttis üle pereettevõtte juhtimise. Sellest ajast, GREEN PEEL® meetod on pidevalt arenenud ja laiendanud meditsiinilise keskendusega.

Lisaks Dr. med. Christine Schrammek-Drusio saavutas ainulaadse kombinatsiooni dermatoloogia ja kosmeetika vahel, et töötada välja tõhusad, professionaalsed nahahooldus- ja ravitooted dermatoloogilistes aspektides: Dr. med. Christine Schrammek derma.cosmetics nahahoolduse sari.

Esimene doktor-bränd Saksamaal. Viimased meditsiinilised leiud on kombineeritud kvaliteetsete koostisosadega. Just spetsialistidele. Välja töötatud dermatoloogiga.  Täna üle 2000 kosmeetikainstituudi Saksamaal töötavad GREEN PEEL® meetodi järgi ja Dr. med. Christine Schrammek derma.cosmetics nahahoolduse sarjaga. Dr med. Christine Schrammeki brändil on kogu maailmas hea maine.  Meie tooteid ja ravimeid leiate praegu rohkem kui 50 riigis, ning riikide arv kasvab pidevalt.

GREEN PEEL® Herbal Peeling hooldus on meditsiiniliselt välja töötatud ja loomulik meetod, millel on ainult looduslikud taimsed koostisosad, ja see on tõestatud kogu maailmas. See täiesti loomulik hooldus koosneb ravimtaimede segust, millel on vastastikku toimivad komponendid, mis tagavad soovitud ravitulemused.  GREEN PEEL® taimne segu sisaldab: valgud, süsivesikud, vitamiinid, taimeliimid ja tanniinid, fütohormonid, ensüümid, mineraalsoolad ja mikroelemendid.